Internetinių kampanijų kūrimas

Internetinė reklama jums gali atrodyti lyg misija neįmanoma, tačiau mums taip nėra. Mes galime jums sukurti bei vykdyti internetines reklamos kampanijas ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir Google paieškos sistemoje.

Priešingai nei užsakinėjant reklamas naujienų portaluose ar lauko stenduose, šiomis reklamomis galima reaguoti greitai ir taip sutaupyti, nes jei reklama neparodo norimo rezultato ją galima greitai stabdyti ir kurti naują tol, kol ji pradės rodyti norimą rezultatą. Būtent todėl dar prieš pradedant dirbti svarbu žinoti, koks yra jūsų biudžetas reklamos kampanijoms, kurios gali tęstis ne vieną dieną ar net savaitę.

Šios reklamos dėka nedideliais kaštais jūs galite pasiekti savo tikslinę auditoriją, kuri jau yra arba potencialiai gali tapti jūsų klientais ateityje. Taip pat galite pristatyti savo prekinį ženklą ar paslaugas, didinti pardavimus ar tiesiog įsitraukimą į jūsų svetainės turinį.

Facebook

Reklama Facebook socialiniame tinkle yra viena populiariausių šiuolaikinio reklamavimosi būdų, nes ji yra pigiausia ir pasiekia labai plačią tikslinę auditoriją. Tam, kad būtų galima šią kampaniją leisti, jūs turite turėti veikiantį savo įmonės Facebook puslapį. Jei tokio dar neturite, mes galime jį sukurti ir administruoti už jus. (Socialinių tinklų administravimo paslauga) Kuriant šią kampaniją kartu galima leisti reklamą ir Instagram socialiniame tinkle. Rezultatai bus geriausi jei turėsite profilį ir šioje platformoje.

Remarketingas

Remarketingo pagalba jūsų svetainės lankytojus paversime klientais. Norite apie tai sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų blogo įrašą „Remarketingas. Kas tai ir kaip jis veikia?“

Instagram

Reklama Instagrame visada bus vizuali ir trumpa. Tai gali būti ta pati reklama iš Facebook arba kurta specialiai Instagram socialiniam tinklui. Rezultatai būna geriausi jei jau iš anksto turite susikūrę profilį šiame kanale, nes galėsime matyti ir atsakyti atsiradusius reklamos komentarus ir taip įtraukti ar suteikti daugiau informacijos „ant reklamos užsikabinusiems“ žmonėms.

Google paieškoje

Reklama Google paieškos sistemoje naudojant jūsų versle teikiamas paslaugas ar prekes apibūdinančius raktažodžius. Vadinasi reklama bus rodoma tik tiems žmonėms, kurie ieškos konkrečių prekių ar paslaugų, kurias jūs teikiate. Tam, kad galėtumėte leisti šią reklamą- būtina turėti veikiančią internetinę svetainę arba nuolatinę veiklos vykdymo vietą, į kurią siūsite žmones.

Youtube

Daugelis nežino, kad Youtube yra antras pagal dažniausiai naudojamą paieškos sistemą ir sąraše eina iškart po Google. Google duomenimis reklama Youtube sistemoje yra žymiai efektyvesnė pardavimų srityje nei televizijoje! Šiame kanale galite rinktis net šešis būdus reklamuotis, žinoma, visi jie turi savus pliusus ir minusus bei skirtingus įkainius.

Naujienlaiškiai

Atsibodo daryti naujienlaiškius patiems? O gal jau esate sukaupę nemažą klientų elektroninių paštų sąrašą, bet nežinote, kaip jį išnaudoti? Naujienlaiškiai tam puikiai tiks, nes jų pagalba galite platinti ne vien su jūsų verslu susijusias naujienas, bet ir daryti pardavimus ar stiprinti ryšį su klientais.

Leistos Facebook ir Instagram kampanijos pritraukė daug naujų žmonių į mano vedamas treniruotes bei padidino fanų įsitraukimą į įrašus Facebook puslapyje. Rekomenduoju visiems, reklamos tikrai veikia!

Raimondas Zeniauskas - Team Lion MMA Klaipeda