Internetinių svetainių kūrimas

Jūsų verslo veidu yra ne vien viešai ją pristatantys žmonės, bet ir internetinė svetainė dar vadinama „webu (websaitu)“. Ši svetainė yra labai svarbi jūsų verslo dalis, nes ji pasiekiama bet kur ir bet kuriuo paros metu. Joje žmonės gali rasti jūsų kontaktinius duomenis, teikiamas paslaugas, prekes bei atsakymus į jiems iškilusius klausimus.

Tam, kad svetainė atliktų savo darbą ir pristatytų jus visuomenei kaip profesionalus, ji turi būti patogi, moderni, saugi bei informatyvi. Priešingu atveju, jūs neišnaudosite didžiulio, praktiškai nemokamo, komunikacijos kanalo į savo tikslinę auditoriją.

Turėti internetinę svetainę neužtenka, reikia, kad ji būtų randama įvairiose paieškos sistemose, pavyzdžiui, Google. Ne paslaptis, kad tai įgyvendinti galima tik turint nepriekaištingą svetainės SEO (Angl. Search Engine Optimization) (domina ši paslauga? SPAUSTI ČIA), kurį atliekame jau kurdami klientų websaitus.

Na, o geriausia šios paslaugos dalis ta, kad atlikę savo darbą išmokysime jus naudotis nauja jūsų internetine svetaine.

Svetainės kūrimas

Neturite svetainės arba ji nepatogi ir senamadiška?

Naudodamiesi (arba ne)  jau įkeltu jūsų turiniu mes galime sukurti naują internetinę svetainę, kuri atitiks visus SEO reikalavimus bei bus ne tik graži, bet ir patogi naudotis tiek kompiuteriu, tiek ir mobiliuoju telefonu.

Svetainės priežiūra

Jau turite svetainę, bet ji netenkina jūsų poreikių?

Mes galime imtis jūsų svetainės priežiūros ir tvarkyti iškilusias problemas ar anksčiau nepadarytas užduotis, pavyzdžiui, sutvarkyti SEO problemas, sukelti naujus produktus, paslaugas ar blogo įrašus. Puslapis neturi mobiliosios versijos? Palikite visas šias ir kitas užduotis mums!