Logotipų kūrimas

Balta idėja jums sukurs profesionalų, šiuolaikišką ir nepriekaištingą logotipo dizainą, kuris atrodys šauniai ir komunikuos su Jūsų klientams. Mūsų profesionalumas suderintas su lakia meniška vaizduote ir lanksčiomis kainomis. 

Kurdami Jūsų logotipą atsižvelgsime į bendrovės tikslus ir rinką, tikslinę auditoriją bei konkurentus. Logotipą sukursime lankstų, kad galėtų būti naudojamas įvairiuose situacijose ir formatuose. Mes galime savo grafinio dizaino darbus adaptuoti ir pritaikyti naudojimui tiek spaudoje, tiek internete. 

Geras logotipas arba prekinis ženklas yra labai svarbus įmonės reprezentacinis elementas kuris kelia profesionalų ir patikimą įmonės įvaizdį. Stiprus logotipas yra labai svarbi įmonės veiklos dalis, norint išsiskirti iš konkurentų ir būti pripažintiems ir pažįstamiems klientų. Sakoma, kad pirmas įspūdis yra pats svarbiausias, todėl pasistengsime jūsų logotipą padaryti išskirtinį ir įsimintiną. Balta idėja – profesionalus logotipų kūrimas Klaipėdoje.

Užsakius logotipo kūrimo paslaugą jūs gausite:

Darbinius logotipo dizaino failus su visais reikalingais failų formatais (darbiniais ai, eps, pdf ir jūsų kasdieniam naudojimui jpg, png), pritaikytus spaudai, internetinei erdvei ir kitoms platformoms. Taip pat galite papildomai užsisakyti logotipo naudojimo vadovą su logotipo naudojimo taisyklėmis, spalvų kodais, šrifto tipais ir t.t.

Su Gediminu dirbom daugiau nei su 10 projektų. Gedas – greičiausiai ir kokybiškiausiai dirbantis dizaineris Klaipėdoje. Visos ICONUS vardu rekomenduoju.

Algirdas Sabaliauskas