Firminis ženklas restoranui “Pamario takas”

 

Jaukus restoranas and Kuršių marių kranto Juodkrantėje, pavadinimu “Pamario takas” norėjo atsinaujinti ir paprašė mūsų pagalbos sukuriant jiems firminį restorano ženklą. Kartu nusprendėme sukurti Juodkrantei nebūdingą, laisvo stiliaus, jaunatvišką ir ryškų logotipą.

Viena iš mūsų pačių išsikeltų sau užduočių buvo sukurti tokį logotipą, kurį patys restorano savininkai galėtų nupiešti. Nusprendėme kad ženklas neturi būti pririštas prie griežtų taisyklių ar formų. Todėl pasirinkome tokį stilių, kurio būtų galima nupiešti logotipą teptuku ir dažais, kad tai galėtų padaryti bet kas dirbantis restorane.

Firminis ženklas yra lengvai asocijuojamas su Neringos kurortais, jame matosi visi atostogų atributai. Ženklas vaizduoja marių pakrantę, nerūpestingą atostogų dieną, su praplaukiančią pro šalį jachtą ir saulę. Taip pat sukuria jaukumo ir atostogų emociją, o laisva ranka rašytas šriftas leidžia suprasti, kad restorano aplinka yra neįpareigojanti. Restoranas dirba tik vasaros sezono metu, ir jeigu jūs lankotės Juodkrantėje, tai tikriausiai ten lankėtės ir jau ragavote jų, su meile pagamintu, patiekalų.

UŽSAKOVAS – PAMARIO TAKAS
DARBAS ATLIKTAS – 2013 rRUGPJŪTIS
VIETA – NERINGA
PASLAUGA – LOGOTIPO SUKŪRIMAS

Pamario-takas-restorano-Neringoje-logotipas-Balta-ideja-socialinio-marketingo-ir-dizaino-agentura-PORTFOLIO