Tekstų rašymas ir redagavimas

Tekstų rašymas yra ilgas ir varginantis darbas. Ypač jei to nedarote kasdien, o temų idėjos jau išsisėmusios. Tokiu atveju geriausias sprendimas yra leisti tai daryti kitiems, tiems, kurie išmano ir moka.

„Baltoje idėjoje“ galime kurti tekstus bet kokioms progoms: socialinių tinklų įrašams, svetainių blogams, paslaugų aprašymams ir visoms kitoms sugalvotoms. O tekstai žinoma bus įdomūs, gramatiškai taisyklingi bei lengvai skaitomi ir suprantami.

Kiekvieną kartą prieš rašydami naują tekstą mes susipažįstame su jūsų auditorija:  jos mėgiamu stiliumi, kalbos kultūra. Tai leidžia sukurti jūsų auditorijai tinkamą tekstą, kuriame bus paslėpta jūsų norima žinutė, pavyzdžiui, tikslas informuoti apie naują prekę, kurios būtinai reikia žinutės skaitytojui.

Tekstų rašymas

Trūksta laiko naujam blogo įrašui sukurti ar viešųjų ryšių straipsniui? O gal išseko idėjos socialinių tinklų įrašams? Kad ir kokia ta priežastis, mes esame jos sprendimas!

Teksto redagavimas

Turite savo tekstą, bet nesate užtikrinta(s) dėl jo gramatikos? Galime ištaisyti jūsų teksto gramatines, stilistines, skyrybos ir visas kitas klaidas! Redaguojame tiek ilgus, tiek ir trumpus tekstus.

Transkripcija

Neturite laiko garso įrašų perrašymui į tekstą? O gal turite PDF failą ar nuotrauką, kuriuose esančio teksto jums reikia Word formatu? Visą transkriptuotą tekstą pateiksime taisyklinga gramatine lietuvių kalba Word formatu.