Patarimai Facebook puslapio sekėjų rinkimui

Patarimai-Facebook-puslapio-sekėjų-rinkimui-balta-ideja-blogas-760X570

Turite Facebook puslapį jau ilgiau nei mėnesį, bet fanų jame taip ir neatsirado? O gal jūsų puslapį pamėgo tik jūsų draugai ir daugiau jis niekam nebeįdomus? Tai keli patarimai Facebook puslapio sekėjų rinkimui.

1. Ne veltui tai pirmasis patarimas, nes mano galva- jis pats svarbiausias! Dalinkitės jūsų auditorijai įdomiu ir patraukliu turiniu. Juk ir patys nesekate puslapių, kurie jums nėra įdomūs.

2. Savo internetinėje svetainėje sukurkite nuorodą bei paskatinkite lankytojus apsilankyti ir pamėgti jūsų Facebook puslapį.

3. Pakvieskite visus savo draugus pamėgti jūsų puslapį, jei puslapis naujai sukurtas tai bus puikus startas.

4. Paskatinkite jau turimus puslapio fanus pakviesti savo draugus pamėgti šį puslapį. Tikėtina, kad tiems, kuriuos jie pakvies, jūsų puslapis bus labai aktualus.

5. Sukurkite Facebook puslapį, kuris bus panašus į jūsų internetinę svetainę: tokio pačio stiliaus įrašai (turiu omenyje grafinį dizainą, prekinį ženklą), profilio nuotrauka, baneriukas (cover‘is). Viskas jūsų Facebook puslapyje ir internetinėje svetainėje turi kurti bendrą ir derančią visumą.

6. Facebook puslapyje dalinkitės nuolaidų kuponais ar kitais pasiūlymais, kurie būtų vertingi sekėjams (follower‘iams).

7. Bendradarbiaujate su kitomis įmonėmis? Paprašykite jų pasidalinti nuoroda į jūsų Facebook puslapį.

8. Siųsdami naujienlaiškius pridėkite nuorodą į jūsų Facebook puslapį ir kitus socialinius tinklus, o už tai, kad jie jus pamėgs, pažymės (angl. tag) arba pasidalins jūsų puslapiu, duokite vertingą pasiūlymą, pavyzdžiui, nuolaidą apsipirkimui ar paslaugoms.

9. Kartais kelkite įrašus ar baneriukus (coverius) su mažomis rodyklėmis į „Pamėgti“ (ang. Like) mygtuką taip atkreipdami žmonių dėmesį ir paskatindami juos veikti.

10. Paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias – žmones, kurie paspaudė “Patinka” (ang. Like) ant jūsų įrašo, jūs galite pakviesti pamėgti jūsų puslapį. Tai padaryti galite labai paprastai:
• Atidarote norima įrašą
• spaudžiate ant pamėgimų skaičiaus po įrašu
• Šalia žmonių, kurie dar nepamėgo jūsų puslapio bus mygtukas „pakviesti“ arba „Invite“ ir jums tereikia jį paspauti. Deja, bet šį pakvietimo procesą teks daryti rankiniu būdu.

11. Įteikdami ar siųsdami savo produktus klientams pridėkite kortelę ar lankstinuką, kuriame būtų jūsų Facebook puslapio ir kitų socialinių tinklų nuorodos.

Kaip minėjome įraše “Kodėl jums reikia marketingo plano Facebookui?“: „Tai lyg el. pašto adresų duomenų bazė, nes kuo daugiau žmonių pamėgs jūsų Facebook puslapį, tuo daugiau žmonių pamatys jūsų įkeliamus įrašus.“ Sekėjų rinkimas turėtų būti vienas pagrindinių jūsų tikslų Facebooke, nes tai pamatas tolimesniems veiksmas. Dėl to tikrai verta pasistengti!

Tai lyg el. pašto adresų duomenų bazė, nes kuo daugiau žmonių pamėgs jūsų Facebook puslapį, tuo daugiau žmonių pamatys jūsų įkeliamus įrašus.

Tags

Panašūs įrašai

Komunikacijos planas socialiniams tinklams. Klaipėda, socialinių tinklų administravimas, facebook
Komunikacijos planas socialiniams tinklams. Kaip jį paruošti?
Komunikacijos planas socialiniams tinklams. Kaip jį paruošti?   Komunikacijos planas socialiniams tinklams yra būtinas norint pasiekti išsikeltus marketingo ar viešųjų ryšių tikslus. Dažnai kompanijos ir...
KODĖL-JUMS-REIKIA-MARKETINGO-PLANO-FACEBOOKUI-MARKETINGO-PLANAS-FACEBOOKUI-balta-ideja-blogas-760X570
Kodėl jums reikia marketingo plano Facebookui?
Nesvarbu, ar jūsų Facebook puslapis veikia kaip tinklaraštis, verslo profilis, ar nišinės auditorijos grupė, marketingo planas Facebookui padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus vykdydamas tiems...