Socialinių tinklų administravimas

Profiliai socialiniuose tinkuose veikia kaip grįžtamojo ryšio kanalai jūsų verslui. Jie ne tik padeda pasiekti su jūsų prekiniu ženklu jau susipažinusius žmones, bet ir pasiekti naujus potencialius klientus. Žinoma, tam, kad auditorija įsitrauktų, jūsų skelbiamas turinys turi būti šiuolaikiškas, įdomus, tinkantis jūsų auditorijai ir svarbiausia- pastovus.

Neturite socialinių tinklų profilių arba komunikacija juose „apmirusi“? Mes galime jums padėti! Leiskite mums sukurti ir administruoti jūsų paskyras bei kartu pamažu stebėti augančią auditoriją ir jos įsitraukimą į jūsų turinį. Socialinių tinklų pagalba padėsime jums pasiekti jūsų verslo tikslus!

Jau turite profilius socialiniuose tinkluose, bet veiksmas juose vyksta ypač lėtai? Galime jums padėti greitai surinkti tikrus sekėjus (followerius), kurie įsitrauks į jūsų kuriamą turinį ir tuo įsitraukimu toliau augins natūralų įrašų matomumą.

Žinoma, ne visoms įmonėms reikalingi visi socialiniai tinklai. Išanalizavę jūsų verslo ypatybes bei gavę atsakymus į kelis svarbius klausimus, mes jums pristatysime savo idėjas ir jūs nuspręsite ar jos vertos realizacijos.

Kodėl rinktis mus?

Pirmiausia apie tai pasako mūsų pačių socialinių tinklų profiliai, kurie mums tikrai nedaro gėdos ir drąsiai galime sakyti, kad esame batsiuviai, bet su batais. Ir tai nėra blogai, nes tai tik parodo, kad mes galime daryti daug ir viskam rasti užtektinai laiko.

Taip pat „Baltos idėjos“ socialinių tinklų administratorė jau augo supama šių medijų ir tai, kas jums galbūt atrodo nauja, jai yra tiesiog elementaru.

Mūsų siūloma paslauga išskirtinė ir tuo, kad tekstų autoriaus darbas kartu su grafikos dizaineriu leidžia kurti atpažįstamą visumą, kuri tampa jūsų įmonės veidu už įmonės ribų, o pats darbas vyksta daug greičiau ir sklandžiau.

Taip pat siūlome ir fotografijos paslaugą. Mūsų profesonali fotografė Kristina gali atvykti į jūsų šventę ar ofisą ir įamžinti pačias įsimintiniausias akimirkas. Vėliau šias nuotraukas ne tik galėsite naudoti socialinių tinklų įrašams kurti, bet ir įmonės viešiesiems ryšiams, vidinei komunikacijai vykdyti ar internetinės svetainės galerijos papildymui.

Ne tik sukūrė ir administravo mūsų “La Pervalga” socialinius tinklus, bet kūrė ir leido reklamas Facebooke. Nors dirbome dar tik pirmą vasarą, klientų, kurie mus rado Facebooko dėka, sulaukėme daug!

Jonas Lisauskas- La Pervalga